„Dni Bliskości” startują.

Przez najbliższy tydzień miasto Białystok stanie się stolicą „Dni Bliskości”. Wydarzenie jest inspirowane międzynarodowym projektem International Babywearing Week. Głównym celem wielu organizowanych w te dni atrakcji jest przede wszystkim promowanie postaw prorodzicielskich, rozmawianie o ojcostwie, rodzinnej bliskości i rozwiązaniach eko. Oprócz tego są oczywiście warsztaty z noszenia dzieci w chustach, zdrowego żywienia, czy rozmowy o karmieniu piersią.

Jeśli jesteście ciekawi to zachęcam was do sprawdzenia terminarza wydarzenia. W sumie wszystkie wykłady, warsztaty, spotkania, ćwiczenia dla rodziców oraz dzieci będą prowadzone od 21 do 28 października. To razem kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji dla rodzin, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dowiecie się jak robić ekologiczne kosmetyki, dzieci polepią sobie w glinie, a wy w tym czasie dowiecie się jak wykonać masaż na kolkę u malucha lub zrozumiecie jak ważne jest przytulanie drugiego człowieka. Na wydarzenie zaproszono całe grono specjalistów z wielu dziedzin: psychologów, pedagogów, specjalistów od żywienia itd. Oczywiście możecie też wziąć udział w ciekawych konkursach z nagrodami, o które zadbał organizator imprezy.

Jak to zwykle bywa wydarzenie w Białymstoku jest płatne, ale są wykłady i zajęcia prowadzone za darmo. Trzeba się jedynie wcześniej zapisać na stronie projektu, że chcecie wziąć w nich udział. Po więcej informacji zapraszam was do odwiedzenia oficjalnej strony projektu lub przyjście osobiście.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s