Różne wzory bram garażowych – jaki jest najładniejszy.

W Białymstoku nie brakuje firm, które zajmują się produkcją okien. Można powiedzieć, że w okolicy jest cała masa producentów, którzy znani są niemalże w całej Polsce. Jednak producenci okien nie produkują bram. Często zastanawiamy się jak dobrać wygląd bramy garażowej do okien, żeby kolor i wzór się zgadzał.

Nie jest to proste zadanie. Nie każdy producent bram nazywa tak samo kolory jak producenci okien. Dla przykładu można podać, że kolor antracyt w oknach to raczej kolor RAL 7016 w bramach. W bramach kolor antracyt oznacza raczej nieco jaśniejszy odcień.  Ale to nie jest reguła, którą można zastosować wszędzie. Jeżeli porównamy okna firmy Abakus i kolor antracyt to np. najlepiej dobrać do nich bramę z firmy RYTERNA w kolorze RAL 7016. Identycznie jest z kolorem „orzech”. Jednak inaczej już sprawa będzie wyglądać jeżeli wybierzemy kolor Winchester – ostatnio również popularny. Zobacz stronę o bramach garażowych.

Mniej do takich detali przywiązują uwagi ci, którzy budują obiekty przemysłowe. Tutaj większość osób posługuje się raczej nazwami kolorów określonymi w postaci palety RAL więc problemy są mniejsze. Od jakiegoś czasu króluje kolor bram RAL 7016, ale cały czas popularny jest także w bramach przemysłowych kolor srebrny RAL 9006 czy też szary aluminium RAL 9007. Niektóre warsztaty samochodowe mają także kolor niebieski – czyli RAL 5010. Każdy kto zajmuje się budownictwem przemysłowym zna te podstawowe kolory.

Warto tutaj poznać ciekawą ofertę na bramy przemysłowe. Białystok to duże miasto więc znajdzie się firma od bram przemysłowych, które jest w stanie dostarczyć i zamontować bramę. Można taką ofertę znaleźć w internecie albo na różnych katalogach czy reklamach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s